blog |
son konu :
30 Ağustos Zafer Bayramı KUTLU OLSUN
0850 304 2763
0850 304CRME 234
merhaba@creamedia.net.tr
CreaMedia Dijital Ajans
Kayaşehir 5. Bölge B1-22
Başakşehir / ISTANBUL
n
'apiyoz ?
dijital
pazarlama

gelenekseli
'yle

değişiyor !
Hologram Sistemi
Hologram Sistemi
Gelecek teknolojisi olan Hologram artık hayal olmaktan çıkıyor. Özel bir lens & 3D modelleme ile Fuar ve Lansmanların vazgeçilmezi oluyor.
360 Derece Video
360 Derece Video
Lansman ve Fuar çekimlerinizi yada Size özel 360 Derece Video çekimleri gerçekleştiriyoruz. Sanal Gerçeklik üzerine hayallerinizi.
Mobil Uygulama
iOS & Android Uygulama
Internetin Mobil aygıtlara ulaşmasıyla birlikte, bulunabilirliğinizi ve memnuniyetinizi en yükseğe çıkartmak için mobil uygulama şart.
Web Yazılım
Web Yazılım
Yeni teknolojiler ( HTML5 & CSS3 & jQuery ) ile size özel internet sitenizi UX / UI deneyimine odaklı yapı ile hazırlıyoruz.
Web Tasarım
Web Tasarım
Siz kabul edene kadar yeniden tasarlıyoruz, siz beğendiğinizde biz duruyoruz. Kullanıcı deneyimine büyük önem veriyoruz ve buna odaklı hazırlıyoruz.
Responsive Websitesi
Arama Optimizasyonu
Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarına ( SEO ) özel optimizasyon çalışmalarınızı bize teslim edebilirsiniz.
Dijital Medya Pazarlama
Dijital Danışmanlık
Talep ettiğiniz doğrultuda gerçekleştirilen algı çalışmaları ile, hedeflenen kitleye özel "Dijital Medya Stratejisi" geliştiriyoruz.
Dijital Medya Reklamcılık
Dijital Reklamcılık
Google ( Adwords ) , Facebook Ads, Twitter Ads yada Instagram Ads gibi reklam platformlarında, sponsor reklamlarınızı veriyoruz.
Responsive Websitesi
Responsive WEB
Internet sayfanızı Mobil yada Tablet uyumlu olarak yeniden tasarlıyor yada size özgü bir Responsive yapı hazırlıyoruz.
Mobil Web
Mobil WEB
Internet sayfanıza özel tamamen bir mobil internet sitesi hazırlıyoruz. Tüm mobil işletimlerine uyumlu ve sade bir görünüme sahip olarak dizayn ediyoruz.
içerik üretimi
İçerik Yönetimi
Internet siteniz sizi doğru lanse ediyormu? Unutmayın müşterilerinizle ilk buluşma adresiniz internet siteniz. Bu yüzden içerikleriniz önem taşır.
E-Ticaret
E-Ticaret
Internet üzerinden satış hedefiniz var ve nasıl yapacağınızı mı bilmiyorsunuz? O zaman bize bırakın ve arkanıza yaslanın. Biz hazırlıyoruz.
Viral Reklam
Viral Reklam
Tanıtımlarınızı bize bırakın, en iyi şekilde ve en uygun kitleye erişmek için gerekenleri yapıyoruz. Sizi hedef kitlenize ulaştırmayı çok iyi biliyoruz.
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik
Firmanızın logo, kartvizit, maskot ve size uygun olan sloganı üretmek bizim işimiz. Siz tamam diyene kadar çalışmaya devam ediyoruz.
Bilişim Teknoloji Danışmanlık
BT Danışmanlık
Bilişim Teknoloji Danışmanlık hizmeti ile firmanızı sık sık ziyaret ediyoruz ve sorunlarınızı dinleyerek, çözümler üretiyoruz.