blog |
son konu :
30 Ağustos Zafer Bayramı KUTLU OLSUN
0850 304 2763
0850 304CRME 234
merhaba@creamedia.net.tr
CreaMedia Dijital Ajans
Kayaşehir 5. Bölge B1-22
Başakşehir / ISTANBUL
b
iz
mi
kimiz ?
marjinal
yaratıcı

keyifli
harika bi'

ekibimiz !
Ekibimzin kendisi sizle !


ownerowner
agency directorcoder directorart directoraccount manager
coderdesigner

creamedia | Ofisimize hoşgeldiniz


Demirhan SARAÇ
CreaMedia Kurucu Ortak


  Gezmek ve yeni yerler keşfetmek keyif alabildiğim, vaktimin değerli olduğunu hissettirdiği en güzel hobimdir. Bu yüzden beni temsil edebilecek en şirin sembol, bir pasaporttur.
  Yeniliğin her zaman geliştirilebilir olduğuna inanan ve değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu bir yaşam biçimi olarak benimseyen, liderlik ruhunu yansıtabilen bir karakteristik özelliğe sahibim.

Ercan GÖREL
Ajans Sorumlusu


  CreaMedia Ajansının değişmez tek kurtarıcısıyım, herşeye yetişebilen ve sorunların çözümünü en iyi şekilde üreten özelliğe sahibim. Bu yüzden sembolüm cankurtaran simidi.
  Gelişmekte olan teknolojiyi benimseyen, hayallerini çok fazla zorlayan ve dur durak bilmeyen hırsım ile yapılabileceklerin limitlerini aşmayı seven birisiyim.

Erhan SARAÇ
CreaMedia Kurucu Ortak


  Kuralcı ve eğitici bir yapı ile hem gezmeyi hem eğlenmeyi bilen tam bir araba tutkunuyum. Bu yüzden de sembolüm tabii ki tosbağa bir araba.
  Sorunları dinleyerek ve sorunları gidererek, insan ilişkilerini en iyi şekilde yöneten benimdir herhalde. Yönetim şekli her zaman titizlik istese de değer verilmenin önemini bilmişimdir.

Serkan DURMUŞ
Yazılım Sorumlusu


  Uykusuzluğun odak noktasının, akıl kurcalayan ve çözülmesi gereken bazı projelerin olduğunu buldum. Uykusuzluğun karşılığı olan telefonda sembolüm oldu .
  Eğer bir işe başlanmış ise ve takıldığımız bir nokta varsa, çözmenin en hızlı yolu zaman kaybı yaşamadan farklı yollar bulmaktır. Önümüze gelen projeleri hızlı ve sorunsuz teslim etmek ilk kuralım.

Sema ÖZTÜRK
Tasarım Sorumlusu


  Hayal dünyam çok geniştir, görülemeyeni görmek ve onu lanse edebilmek en büyük hobim. Bunları keşfedebilmek içinde gezmek lazım, bu yüzden sembolüm valizim.
   Tasarlamak ve çizmek, özellikle de resmetmek yapabildiğim başarılı işlerin başında geliyor, sizi size yansıtmak ise bana büyük mutluluk veriyor.

Sercan FİDANCIOĞLU
Yazılım Uzmanı


  Görevi yerine getirmek ve azimli olmak, hedefe odaklanmak ruhumda var. Bu yüzden bana uygun sembol, nokta gösteren semboldür. Nokta atışı...
  Yazarım sadece yazarım, siz istersiniz ben oluştururum. Hayallerinizi yaratmak ve onları korumak için buradayım.

Yıldız ŞAHİN
Tasarım Uzmanı


  Çocukluğumun düşlerini oluşturan ve ufkumun bu kadar açık olmasını sağlayan, bunu önce kağıda sonra dijital ortamla buluşturmama olanak veren bulutlardı. Profesyonel olmasam da uçmayı seviyorum, sembolümü taşıyorum.
  Siz hayal edersiniz, ben sizin için düşlerinizi oluştururum. Sizde bir ucundan tutun benimle, bakalım neler çıkartacağız ortaklaşa ?

Deniz SARAÇ
Muhasebe Sorumlusu


  Mizah kabiliyeti yüksek ve güldürmeyi seven bir huyum vardır, burada ki var oluş amacım finansal durumları yönetmekten ibaret. Sembolüm beni temsil eder.
   Matematik ortaöğretim zamanlarından beri ilgi duyduğum alandır, bu ilgi alanım geleceğimin zeminlerini oluşturuyormuş. Şimdi içinden çıkılamaz bir durumdayım.
   ( 2x3=5 ? :S )